Fatsalı iş adamı Niyazi Serdaroğlu Fatsa Kızılay şubesine nakit bağışında bulundu.
Niyazi Serdaroğlu Fatsa Kızılay şubesine nakit bağışında bulunarak, “İmkanı olan herkesin Kızılay’a yardımda bulunması gerekir. Bizde kendi çapımızda bir yardımda bulunduk.” dedi.
Fatsa Kızılay Şube Başkanı Erdi Şevketoğulları; “Bu insancıl davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Yapılan bu yardımları emin olun ki yardıma muhtaç ailelere ulaştırıyoruz.” dedi.