CHP Ordu Milletvekili Adayı Seyit Torun, Perşembe İlçesinde seçim çalışmalarını sürdürdü. Perşembe köylü pazarını gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Torun; “Köylü pazarlarımız bizim can damarlarımız. Ulu önderimiz Atatürk’ün de dediği gibi köylülerimiz bizim efendimiz. Alış verişimizi köylü pazarlarından yaparak hem destek olmalıyız hem de en organik en doğal ürünü kullanmış oluruz. Hepimiz birlikte Orduyuz, Ordu hepimiziz” dedi.
Pazar halkı tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan CHP Ordu Milletvekili Adayı Seyit Torun Perşembe ilçesinde esnafı gezerek çalışmalarını sürdürdü.