Ordu’nun Fatsa ilçesinde Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Meftun Çelik ve Müzik Öğretmeni Ferit Yıldız tarafından, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında hazırlanan "9. Şiir Dinletisi" Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı'nda yapıldı.
Düzenlenen şiir gecesine Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Gecenin açılış konuşmasını Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Müdürü Tuncay Doğan yaptı.
Lisenin Edebiyat Öğretmeni Meftun Çelik ise, “Şiir gecesi gerçekten anlamına uygun bir şekilde gerçekleşti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından şiir gecesi öğrencilerin seslendirdiği şiir ve şarkılarla devam etti. Konuklara unutulmaz bir gece yaşatan öğrenciler herkesten tam not aldılar.