Fatsa M. Necati Çetinkaya İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından “Anneler Günü” ve “Kermes” programı düzenlendi.
Okul bahçesinde gerçekleştirilen programa, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
M. Necati Çetinkaya İlkokulu öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırladığı anneler günü kutlama programında şiirler okundu, müzikli dans gösterilerinin sunumu ve anneler gününe özel şarkıların seslendirilmesinin ardından öğrenciler tarafından seymen oyunu oynandı.
M. Necati Çetinkaya İlkokulu velileri arasından “Yılın Annesi” seçilen Naziye SAGEL’e hediyesini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU takdim etti.
M. Necati Çetinkaya İlkokulu’nun hazırladığı Anneler Günü Kutlama Programı davetlilere sunulan ikram ile sona erdi.