Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılmaz ÖZCAN, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Mehmet AL ile öğrenciler Aleyna ATLI ve Murat ZENKİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılmaz ÖZCAN ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Mehmet AL, “TELVİN” adıyla çıkaracakları okul dergisinin tanıtımını yaparak 2. sayısının içeriği hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’na bilgi verdiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu tür etkinliklerin tüm okul ve kurumlarımızda yaygınlaşmasının önemini vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerinin çok güzel bir çalışma yaparak ortaya çıkardıkları dergi aracılığı ile okullarının tanıtımına katkıda bulunacaklarını belirterek, “Okul dergisinin çıkarılmasında emeği bulunan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.