Fatsa Belediye Konservatuarı 2.bahar konserini 24 Mayıs 2015 Pazar günü saat 20’de düzenleyecek. Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Bahar Konserinin Belediyemiz Kültür Sarayı’nda düzenleneceğini belirterek, “Konserimizde Türk Halk Müziği Sanatçısı Kandemir Kaytaz, Yüksel Kaytaz, Avni Kaysal, Hülya Hakalmaz, Şener Gök, Asuman Şirin, Eylem Aydın, Yavuz Kestane ve Yasemin Sözer sahne alacak. Konserimize tüm halkımızı bekliyoruz. İnanıyorum ki halkımızın keyif alacağı bir gece olacak.” dedi. Haber: Tülay DEMİRBAŞ