Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı M. Hilmi Güler, oyunu en erken atan isim oldu.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı M. Hilmi Güler, oyunu Taşbaşı mahallesi İsmet Paşa İlkokulu’nda saat 10.00’da kullandı. Güler, oy kullanma işleminin ardından yaptığı açıklamada, seçim sonuçlarının ülke ve millet için hayırlı olması dileğinde bulundu.
Güler, “Seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz açısından hayırlı olmasını diliyorum. Gerek ülkemizde gerekse Ordu’muzda son yıllarda hızlı devam eden kalkınma ve istikrarlı bir tablo var. Bu tablonun bozulmaması, istikrarın ve kalkınma hamlelerinin devam etmesi lazım. Ordulu hemşerilerimizin bu bilinçte olduğunu görüyorum. Hepimiz için hayırlı olsun” dedi.