Bölgesel Amatör Ligde kalmayı başararak büyük bir başarı sağlayan Fatsa Belediyespor’da gelecek sezon nasıl bir yönetim oluşturulacağı merakla bekleniyor.
Şuanda Haşim Bursalıoğlu, Muharrem Coşkun ve Halil Bekyürek’in kayyum yönetimi olarak emanet edildiği Fatsa Belediyespor’un biran önce transfer ve lig hazırlıklarını başlaması gerektiği söyleniyor.
Takımın gelecek sezona yalnız bırakılmaması ve Fatsalıların takımına sahip çıkması gerektiği taraftar ve vatandaşlar tarafından her fırsatta vurgulanıyor.
Şuanda kayyum yönetimiyle yönetilen takıma sahip çıkacak yeni bir yönetim olup olmayacağı merakla beklenirken; Fatsa Belediyesi’nin gelecek sezon takıma maddi bir destek olmayacağı konuşulanlar arasında.
Fatsa Belediyespor’a sahip çıkan bir yönetim oluşturulamadığı takdirde gelecek sezon Bölgesel Amatör Lig’e katılmaktan vazgeçilebileceği kulislerden sızan bilgiler arasında.