Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa İlçe Başkanı Fatma Varnalı gazetemize teşekkür ziyaretinde bulundu.
7 Haziran seçimleri bitti ancak biz ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz diyen Fatma Varnalı; “ Bu seçim sürecinde basın olarak her zaman olumlu davranışlarda bulunduğunuz için, bizlerle yakinen sevgi ve dostluk çerçevesinde ilgilendiğiniz için gazetenize teşekkür ediyorum. Yeni Haber gazetesi olarak yıllardır tarafsız ve objektif yaklaşımlarınızdan dolayı da sizleri kutluyorum. Seçim bitmiş olabilir ama bizim çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Ziyaretlerimiz tekrardan devam edecek. Köy ve mahalle gezilerimiz zaman zaman tekrarlanacak. Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa İlçe teşkilatı olarak, her zaman daha fazla insana ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.