Okulların yarıyıl tatiline dün itibarı ile girmesi nedeniyle Fatsa Ziraat Odası yönetiminden Aslancami İlköğretim okulu ziyaret edilerek öğrencilere tatil kitabı hediye edildi.
Ziraat Odası Başkanı seçildikten sonra başarılı projelere imza atan Fatsa Ziraat Odası başkanı İbrahim Ethem Kibar yaptığı açıklamada; Öğrencilerimizin yaz tatillerindeki zamanlarını değerlendirmelerine katkı sağlamak amacıyla bu okulumuzdaki tüm öğrencilerimize yönetim olarak birer adet tatil kitabı hediye ederek katkıda bulunmak istedik. Aslancami ilköğretim okulumuz Fatsa’da okullarımız içinde birçok başarılı projeye imza atarak birincilikler elde etmiştir. Bu vesile ile hem okul müdürü ve öğretmenlerimizi, hem de öğrencilerimize teşekkür etmek için bu okulumuzu seçtik. Önümüzdeki yılda başarılı projelere imza atacaklarından eminiz. Herkese teşekkür ediyorum” dedi
Okul Müdürü İbrahim Çoban’da okuluna yapılan bu jestten dolayı Fatsa Ziraat Odası Başkanı İbrahim Ethem Kibar ve yönetimine teşekkür etti.