Ordu’nun Altınordu ilçesinde bin 500 kişi Ramazan ayının ilk iftarını sahilde kurulan iftar çadırında açtı.
Ordu’da Altınordu Belediyesi tarafından Bahçelievler Mahallesi'nde kurulan bin 500 kişilik iftar çadırı hizmet vermeye başladı. Ordulu birçok vatandaşta Ramazan ayının ilk orucunu sahilde kurulan çadırda açtı. Geçtiğimiz yılda aynı yerde kurulan çadırda bin 500 kişiye iftar sofrası açan Altınordu Belediyesi hizmetine bu yılda devam etti. Ramazan ayının son gününe kadar devam edecek uygulama vatandaşların iftarlarına rahatça açmalarına olanak sağlayacak.