Cumhuriyet Halk Partisi 25. Dönem Ordu Milletvekili Seyit Torun mesaiye başladı.
Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı notuyla, “Mesai başladı, ülkemiz için gelecek güzel günlere yürüyoruz” diyerek çalışmalarına start veren Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Seyit Torun’un Ordu ‘ya kazandıracakları vatandaşlar tarafından şimdiden merak ediliyor. Ülkemiz ve Ordu için güzel günlerin geleceğine her defasında vurgu yapan Torun, TBMM’den çalışmalarını yürütmeye devam ediyor.