Karadeniz Off Road Birliği, Off Road tutkunlarını iftar yemeğinde buluşturacak.
4 Temmuz Cumartesi akşamı Yalçın Otel’de düzenlenecek olan iftar yemeğine çok sayıda davetlinin katılacağını belirten Kulüp Başkanı Burak Duran; “ Ev sahipliğini yapacağımız iftar programında bu spora tutkuyla bağlanan ve takip eden insanları bir araya getireceğiz. Karadeniz Off Road Birliği’nin katılımıyla gerçekleşecek olan iftar yemeğinde güzel bir ortamın oluşacağını düşünüyoruz. Bu spora gönül veren herkesi kulübümüze bekliyoruz” dedi. Haber: Tülay DEMİRBAŞ