Bölgesel Amatör Lig Temsilcisi Fatsa Belediyespor yönetimine 28 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilen kongrede talip çıkmayınca; gözler 5 Temmuz 2015 Pazar günü yapılacak olan kongreye çevrildi.
2. kez kongreye gidecek olan kulübün 5 Temmuz 2015 Pazar günü yapılacak olan kongrede de sahipsiz kalması durumunda neler olacağı merakla bekleniyor.
Öte yandan Fatsa Belediyespor’un sahipsiz kalması camiada büyük üzüntü yaratırken; her şartta bir ismin çıkıp takımı sahipleneceği umudu da yaşanıyor.
Kayyum yönetiminin Fatsa’da verdiği büyük uğraşlar sonucu yeni bir yönetim oluşması için girişimlerde bulunduğu konuşulanlar arasında.
Daha önce 3-10 Mayıs tarihleri arasında yapılan genel kurulda göreve talip yönetim çıkmayınca takım kayyuma devredilmiş Haşim Bursalıoğlu, Halil Bekyürek ve Muammer Coşkun kayyum başkanı olarak atanmıştı.