Başbakan Yardımcısı Ordu Milletvekil Prof.Dr.Numan Kurtulmuş çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere 4 , 5 ve 6 Temmuz Cumartesi ve Pazar ve Pazartesi günleri Ordu’da olacak. Kurtulmuş , 4 Temmuz’da Ordu havaalanına indikten sonra Cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatsa İlçesinde verilecek iftar programına katılacak, 5 Temmuz Pazar günü yine Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen Ünye İftar programına katılacak ve geceyi Ünye’de geçirecek olan Başbakan yardımcısı Kurtulmuş 6 Temmuz Pazartesi günü Ankara’ya dönecek. Başbakan Yardımcımız Prof.Dr.Numan Kurtulmuş’un programlarına Ordu Milletvekillerimiz İhsan Şener ve Oktay Çanak’ ta eşlik edecekler.