Çatalpınar, Çamaş, Gürgentepe ve çevre köyleri İstanbul Çatalpınarlılar derneğinin sponsorluğunu yaptığı, Mustafa Yıldız, Adem Yılmaz ve İsa Sözen’in organize ettiği piknik şöleni büyük bir katılımla gerçekleşti. Binlerce kişinin katıldığı piknik şöleninde katılımcılar gönüllerince eğlendiler. Çevre ilçelerin ve gurbetçilerin buluştuğu piknik organizasyonu birlik ve beraberlik örneği oluşturdu. Doğanın güzelliğini gün boyu hisseden misafirler, bu güzel coğrafyanın alt yapı eksikliklerine dikkat çekti. Gurbetçilerin bir çoğu bozuk yollardan ve yetersiz su kaynaklarından dem vurdu. Renkli görüntülere sahne olan piknik şöleni 12 – 20 Temmuz 2016 tarihinde tekrarlanacak. YENİ HABER