Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Ordu ziyareti kapsamında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu ve Büyükşehir’in üst yönetim kadrosunun misafiri oldu.
OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, Genel Sekreter Yardımcıları Hikmet Yıldırım, Bülent Civelek ve OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Suat Ongun’la birlikte öğle yemeğinde bir araya gelen Bursa Valisi Münir Karaloğlu 2004-2009 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri olarak görev yapmıştı.