İlçemizin Şerefiye mahallesinde Samsun sokak ile Hamlık bağlantı yolunda Fatsa Belediyemize bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sıcak asfalt çalışması yapıldı. Daha önceden yol genişletmesi ve alt temel çalışması yapılan yolda Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler bir gün süren çalışma ile sıcak asfalt serimini tamamladı. Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ana yollarda asfalt çalışmasının Ordu Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapıldığını belirterek, “Biz de Fatsa Belediyesi olarak ara yollar ve ara sokaklarda imkanlar doğrultusunda sıcak asfalt çalışmasına devam ediyoruz. Ekiplerimiz en son Samsun sokakta sıcak asfalt çalışmalarını tamamladılar. Ekiplerimiz havaların güzel gittiği sürece yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürecekler ve ihtiyaç olan yerlerde çalışmalarımız devam edecek.” dedi.