Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne Halil Bekyürek asalaten atandı.
Beni yeniden bu göreve layık gören herkese gönülden teşekkür ediyorum diyen Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halil Bekyürek;“Bana tekrardan verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. Spora önem veriyoruz ve Fatsa’da sporun gelişmesi için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Önemli başarılara imza attık. Bu başarının artacağına, daha fazla gelişerek iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Ordu’da okul sporlarında il birincilikleri ve önemli dereceleri Fatsa ilçesi olarak kazandık. Futbol, Atletizm, voleybol ve diğer spor dallarında önemli dereceler alarak Türkiye’de Fatsa ilçesinin adını duyurmak istiyoruz” dedi.