10 yıldır Fatsa Öğretmen Evi’nde müdür yardımcısı olarak görev yapan öğretmen Sezgin Yerebasmaz son yolculuğuna uğurlandı.
Girdiği bunalım sonucu salı günü öğle saatlerinde öğretmenevinin mescidinde kendini iple asarak intihar eden Sezgin Yerebasmaz dün orta büyük camiinde namazı kılındıktan sonra Kayaca köyündeki aile kabristanlığına defnedildi.
Cenazesine Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Fatsa İlçe Emniyet Müdür Vekili Ünye Emniyet Müdürü Ömer Akar ve Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, Milli Eğitim camiası ve sevenleri katıldı.
Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, “Çalışkan bir personelimizi kaybettik. Çok üzüntülüyüz. Allah rahmet eylesin Sezgin arkadaşımıza” dedi.
Merhuma rahmet, sevenlerine ve ailesine başsağlığı dileriz.