Yavaş mahallesinin geleneksel hale getirdiği bayram etkinliğinin 4.sü, 25 Eylül Cuma günü gerçekleştirilecek.
Çakıroğlu camiisi önünde yapılacak olan etkinlikte mevlid-i şerif okutulacak.
Etkinliğe herkesi davet eden Yavaş Mahallesi Muhtarı Nedim TÖNGEL; “Birlik ve beraberliğimizin perçinlenmesi adına halkımızın yardımlarıyla yaptığımız bu anlamlı buluşmamıza herkesi davet ediyorum. Bizleri o günde yalnız bırakmayacak olan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.