Kabadüz Belediyesi tarafından Kurban Bayramı öncesinde cadde ve cami avlularının temizlik çalışmaları başlatıldı.
Kabadüz Başkan Vekili Aşkın Hüseyin Uslu, Kurban Bayramı öncesi ilçe merkezi ve merkezi mahallelerde tüm caddelerin temizlik çalışmalarının başladığını söyledi.
Hedeflerinin bayramdan önce temizlik çalışmalarını tamamlamak olduğunu ifade eden Uslu, “Vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde geçirmeleri için belediye olarak tüm tedbirleri aldık. Bunun yanında ilçe merkezi ve Yokuşdibi, Turnalık ve Çambaşı'ndaki cami avluları ve caddeleri suyla yıkayarak temizliyoruz. Amacımız ilçe sakinlerimizin temiz bir ortamda bayramı geçirmeleridir” dedi.