İlçemiz Örencik mahallesi sakinlerinden Fahri Sayılı’nın oğlu Mehmet Sayılı vefat etti.
İstanbul’da çalıştığı inşaattan dengesini kaybederek düşen Mehmet Sayılı (35) kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesini kaybetti. Cenazesi cumartesi günü öğle namazına müteakip Örencik camiinde namazı kılındıktan sonra aynı yerdeki aile kabristanlığına defnedildi.
Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Tülay Demirbaş’ın amcaoğlu olan Mehmet Sayılı’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. YENİ HABER