Uzun yıllar vekaleten yürütülen ve 6 aydır da boş bulunan Çamaş Noterliğine Adalet Bakanlığı tarafından verilen 7008 numaralı Noterlik belgesi sahibi Avukat Günseli Erden atanarak 1 Aralık 2015 tarihi itibarı ile görevine başladı.
Çamaş Belediye hizmet binasında noterlik hizmetlerini yürüten Günseli Erden‘in ilçeye atanması ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı.
Aslen Konya ili Ereğli ilçesi doğumlu olan Noter Avukat Günseli Erden, “uzun yıllar doğduğu ilçede serbest avukatlık yaptığını, Avukatlık mesleğini çok sevdiğini ancak, sürekli koşturmak gerektiğini, Noterlikte ise belirli bir mesai kavramı bulunduğunu, yıllar ilerledikçe insanın mesleğinde stabil çalışmak istediğini” söyledi
Noterlik olarak ilk görev yerinin Çamaş İlçesi olduğun söyleyen Erden, “ Karadeniz seviyorum. Buralara aşinayım. Gerek üniversite arkadaşlarım, gerekse kuzenlerimin yakınları Karadenizli. O yüzden hiçbir sıkıntım yok. Çamaş ilçemizde yaşanmaya değer bir yer. Tabiatın ayrı bir güzelliği var. Yerleşim yerleri dağınık olmasına rağmen açıkça söylemek gerekirse eşim ve ben buraları çok beğendik” dedi
Yeni Noter Avukat Günseli Erden’in eşinin de uzun yıllar Ereyli’de noterlik yaptığını , evli ve iki çocuklarının bulunduğunu, çocuklarının İstanbul’da Üniversite eğitimlerini sürdürdüklerini söyledi.
Bizde Çamaş Noteri olarak atanan Günseli Erden’e yeni meslek hayatında ve yeni görevinde başarılar, Çamaş halkına da yeni Noter’in hayırlı olmasını diliyoruz…