Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin il genelindeki birimlerinde görev yapan özel güvenlik personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.
Eğitime 102 Özel Güvenlik Personeli Katıldı
Kurum içerisinde görevli özel güvenlik personelinin bilgi ve becerisini artırmak ve daha donanımlı hale gelmesini sağlamak amacıyla düzenlenen eğitime 102 özel güvenlik personeli katıldı.
İki gün süren eğitimin birinci gününde İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Canan Alptekin, iş sağlığı ve güvenliği temel bilgileri, acil müdahale ve yangın konularında özel güvenlik personeline bilgi verdi.
Öğrenilenler Uygulama İle Pekişti
Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı binasında devam eden eğitimlerin ikinci gününde ise AFKOM Eğitim ve Önleme Şube Müdürlüğü tarafından yangın önleme ve söndürme teknikleri ile ilgili uygulamalı eğitim çalışması yapıldı.
Kurum adına çok özel ve önemli görevleri ifa eden özel güvenlik personeline yönelik eğitimlerin bundan sonra da devam edeceği bildirildi.