Ordu Büyükşehir belediye Başkanı Enver Yılmaz Ordulu Şehidin baba evini yeniden yaptırmak için talimat verdi.
Diyarbakır’ın Sur ilçesinde ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in açısı yüreklerimizi yakarken Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’dan şehit ve yakınlarına taziye ve güzel bir haber geldi.
Başkan Yılmaz sosyal medyadan yaptığı açıklamada;
“Diyarbakır-Sur’da şehit düşen evladımız Nuh Özdemir’in babaocağının fotoğraflarını basın yoluyla gördüm ve gereken talimatları verdim. Şehidimizin babaocağının kaldığı evi yeniden yapacağız. Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı Cennet olsun. Milletimizin başı sağolsun” dedi.