CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun’a önemli görev.
Son yapılan Kurultay’da Parti Meclisi’ne girmeyi başaran Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Seyit Torun, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
Merkez Yönetim Kurulu’nda (MYK) görev alacak olan Seyit TORUN, 12 genel başkan yardımcısından biri oldu.
Bir dönem Ulubey, iki dönemde Ordu Belediye Başkanlığı yapan, 7 Haziran ve 1 Kasım Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili seçilen Seyit Torun yerel yönetimlerden sorumlu olacak.
Yeni Haber