Fatsa İş bankası şube müdiresi Kübra Anıl’ın İstanbul’a atanması nedeniyle, yerine Dursun Hakan Aydın atanarak görevine başladı.
1997 yılında Fatsa İşbankası’nda bankacılığa başlayan Aydın, 19 yılı aşkın Türkiye’nin değişik yerlerinde İş bankası bünyesinde çalıştı. İlk müdürlüğüne Amasya Gümüşhacıköy ilçesinde başlayan Aydın, 6,5 yıldır da Ünye ilçemizde müdürlük görevini yürüttü. Fatsa Yalıköy mahallesinden olan Aydın’ın babasının da uzun yıllar Fatsa İş bankası Fatsa şube müdürü olarak görev yaptığı ve böylelikle oğlu babasının tahtına oturmuş oldu.. Mesleğinde başarı ve işine vakıf olan yeni müdür hemşerimiz Dursun Hakan Aydın’a hayırlı olsun diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz..